Bugün, 31 Mayıs 2020 Pazar

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


SPOR YATIRIMLARI


Büyük Şehrin ciddi yatırımları arasında. Ordu merkez olarak düşünmeyin, ilçelerde spor ve salon yatırımları, okullara yapılan halı sahalar, açık ve kapalı tenis kortları, gençler için çok özel bir kay kay skate park...

Cumhuriyette spor tesisi, olan mevcudu daha da büyüterek sporun hizmetine sunmak.

Kayak merkezi, kış sporları, bisiklet yolu ve kiralık bisikletler, deniz kenarında çocuklar için parkurlar. Kent park tesisleri Ordu amatörü ne ciddi yatırımlar. Yağlı güreş, salon sporları ve ciddi bir sevda köprüsü spor üzerinden eğitim denizine uzanan.

Satranç, yüzme sporları.

Keşke bunlara ilave olarak başkan bizlere eski kulübün önünü verebilse, orayı ufak bir saha yapsa da, ramazan özel günlerde turnuvalarımızı beraberce yapabilsek. Gençliğin yarınlarını gelecekteki ergenlik tehlikelerini beraberce yok etsek.

Sporu barış güvercini yapabilsek, onun için içten olabilsek samimi, iki yüzlülükten uzak..

Onu bunu çekiştirmeden, arkasından konuşmadan, kırmadan saygılı bir spor içinde sayın başkana bu yaptıkları için içten şükranlarımızı sunabilsek.

Ben çok şey gördüm yaşadım. Bundan sonra daha mükemmelleri görmek hakkımız değil mi? Bu konuda sayın Yılmaz benim en çok güvendiğim yüz.

Emek verenlere, koşanlara Rabbim adına bin kez şükür. Karşıyaka ve diğerleri de iyi olacak inanın çok iyi. Caddeler, yollar gibi, büyüyen şehrin büyük hediyeleri olacak.

Sizde inanın.