Bugün, 16 Temmuz 2020 Perşembe

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


ORDUSPOR

.


 

Ve başkan Yaşar Pamuk.

Bu takımı basket takımını küme düşürdü, takımı amatöre düşürecek denilen, gelen paralar istenilen şekilde harcanmadı diyen, Zeki Aydın´a para çekti de verdi denen komik düşüncenin muhatabı olan Yaşar Pamuk yeniden başkan...

Zor zamanda, gayya kuyusundan yoğun bakıma alınan takımın başındaki isim ve yeni arkadaşlar ile yeni bir yol üzerinde bu takımı yürütmek vede yaşatmak için akıllı ve sağlıklı bir takım inşallah bu insanlar ile yapılır da mutlu oluruz.

Niye bir sezon kalemle sözle aslı olmayan cümleler ile kalpler kırdık. Bu adam garip, bu adam yalnız, bu adam adam, bu adam insanları kırmaktan korkan kardeş, yanlışı olsa da bazılarının onun kalbine sokmak için brütüs olduğu günlerde yemin olsun ağzım oruçlu ve çok inandığım güvendiğim Enver başkan, "ne diyorsunuz ya, o benim hemşehrim, kardeşim, nasıl böyle yanlışları söylersiniz", demesini elini Yaşar başkana her daim uzatmasını isterdim. Ama bilende bilmeyende yazdı konuştu.

O insanda gerçekleri basına sundu inanılmadı.    

Oruç oruç şunu gönül rahatlığı ile yazıyorum, o adam asla haram yemez, kimsenin hakkını yemez...Yanlış takım yanlış teknik tercihi olmuş olabilir, yanlış işleri yaz konuş ama ona yedi aldı muamelesi yapma evladından sevdiğinden çıkar.

Bugün yönetimde yokum, ama ona inanıyorum insan olarak. Başarılı olsunlar istiyorum. Her daim yanlarındayım.

Burası deniz kenarında birilerinin zevk hanesi, zevkle içip kebap yapacağı yer değil. Burası huzursuz, sabırsız, parasız, pulsuz, sporcu kardeşlerimin yarınlarımız ne olacak diye isyan ettiği, çaycı-masör malzemeci, bazen oynamayız diye gerildiği kulübün adı.

Burada her şey 4-5 lik değil, tam olan yok. Şöför-Aşcı-Çimci- masör ve malzemeci yok, ama orada büyük bir tabela ve buna talip olmuş başkan ile idare heyeti var. Teşekkür onlara.

Birde divanı yöneten Bahtiyar Köksal-Fikret Ayabakan- Erdoğan Erişene" çok teşekkür ederim. Çok güzel idare ettiler mutluluk içinde. Sonrada oraya gelen oy atan Orduspor dostlarına.

Kayyum bu Ordu´ya bu insanlara yakışmayacak kara bir lekedir. Yaşar Pamuk bu lekeye mani olan yürek. Tenkit etmek yorum yapmak tabiki çok hak.

Bunun için bari söylenen her iftira için özür dileyin. Tenkit eleştiri ve yorum en yüksekten olsun, yazılsın ama insana hakaret asla...Yeni arkadaşlar inşallah başarılı olurlar.