Bugün, 4 Ağustos 2020 Salı

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


GÜZELORDU -ARSİN MAÇI


                

2016-2017 Sezonu Bölgesel Amatör Ligi 1. Kademe Play-Off müsabakaları 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde oynanacak.

12 grup birincisinin oynayacağı 6 müsabaka sonunda galip gelen 6 takım Spor Toto 3. Lig´e çıkmaya hak kazanacak. Bu müsabaka-larda mağlup olan 6 takımın oynayacağı 2. Kademe Play-Off müsabakaları sonunda galip gelen 3 takım daha Spor Toto 3. Lig´e çıkmaya hak kazanacak.

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup´ta şampiyon olan temsilcimiz Güzelorduspor´da Bölgesel Amatör Lig 3. Grup şampiyonu Arsinspor ile play-off oynayacak.

23 Nisan Pazar günü saat 15.00 de Ankara Cebeci S tadı´ndaki maça Ordu insanı gitmeli. Bende gideceğim. İnşaallah ilk maçta bu iş biterde stres içinde diğer maçı oynamaz bu takım. Beyler hepimizin içi yangın yeri Orduspordan dolayı, ama lütfen bu ilin ligde temsiliyetini sağlayacak şans önümüzde, o gün Ordu akın etmeli ikinci bir Ankara zaferi yaşamalıyız.

Ankarada bir maçın kazanılmasında insan faktörünün önemini göstermek adına bir zafer daha yaşamak Ordusporun Süper Lige çıkışının tekrarı Güzelorduspor´un bu maçı alıp ligde bir takımımızın olmasını sağlamak için tribünün güçlü olması ve çıkan sesinde çok önemli olması için Ankara bekle bizi demeli bu ilin güzel spor sevdalıları.

Bu takım aylardır Ordu un diye yazıyorum. Kızanlar, yorumlar vede bana sitem edenlere spor adamı olarak bir eğitimci olarak saygı duydum, onlarda bir gün bu hırsın ,kinin, nefretin amaçsız olacağını bilecekler dedim.

Bende kızıyorum bazı isimler için yorumda yapıyorum ama bu ili temsil eden, yarın çıkınca saglam bir kadro vede yönetimle işini yapacakların arkasında olmakta bu ilin sporu sevenlerinin işi olmalı.

Beyler Güzelorduspor bu şehrin takımı..Falancının filancının değil.Onlar kurdular, yaşattılar buraya getirdiler, emek verenlere teşekkürler, Allah razı olsun. Sıra taraftarda o gün, stad ful, ses Ordu, sonuç şampiyonluk olsun kim istemez ki?

Şimdiden başarılar...