Bugün, 31 Mayıs 2020 Pazar

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


GÖREMEDİK ÖZÜR

.


Aslında sustuğum şeyler var, hiç konuşmak istemediklerim ve içimde onca yönetim içinde oldum kaybolup giden insanlarda. Kafama takmasam da bazı yaşanmışları, gördüğüm hazmedemediğim haksızlıklar var, insanlar var.

Ordu sporuna futboluna hain olan kim bilir misiniz; "özüne yüzünü kapatmış olanlar, transferleri niye yaptığını bilmeyenler, yarın katili olacak yabancı teknik adamlara, sporculara bazı çok özel sporcuları tenzih ederim, kapıyı açanlar, öz evlatlarını yok sayıp feda edenlerdir.

En büyük hata ise dışarıdaki oyuncuların Orduspor geleceğine kültür taşı sanmak, bence yarın doğacak öfke rüzgarıdır. Bilmeden aldığın sporcular ve teknik adamlar gördük ki bir süre sonra bu takımın her kademesinde çok büyük hasarlar yapmış.

Bir ilde ve kulüpte sık sık yabancı hoca ve sağlıklı sporcu olmadığından bahsediliyor ise ya kulübe ya bu ile büyük kasıt vardır, oldu da.

Öz oyuncu deyip geçmeyin, zor günde onlar buradaydı, asla kaçmazlar, para sorun etmezler, tatil yapmazlar, çalışırlar tesislerde, hasta olmaları haram, surat atmazlar, hakkınızı çalmazlar, elin en iyisinden iyidirler.

Orduspor´un kurtuluşu olacağız diye gelenler ipii çeken cellatları oldular. Bızler spor adamlarıda göremedik demek ki, özür dileriz Ordu´dan.

 

ORDU KENT KONSEYİ

Sayın başkanı Atilla Tatar ile sekreter güzel insan Seyfettin Kızıl ve üyelerin ortak sesi bugünlerde yaşanmış bir çok kara bulutu dagıtır durumda oldu. Günlerce Ordu un yedi eminine olan yanlış sözler vede yakıştırmalardan bıktıgımız bir anda bu iki insanın dagılsın bu sahte kara bulutlar diye Ordu turizmine en büyük katkılardan biri için ortaya bir fikir attılar ve kararlı gibiler de;"Rusumat ile Argo "gemilerini yapalım denize koyalım gibi huzur kentine huzur getirmesi için atılmış bu fikri ayakta alkışlıyorum ve bu güne kadar ne demişsek yanımızda everest gibi duran Enver başkanında yine bu konuda bizlere desteğini vereceğini düşünerek başkanım ve sekreterim alkışlar sizlere.

Ordu olarak yanınızdayız, teşekkürler.