Bugün, 16 Temmuz 2020 Perşembe

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


EY SPOR AŞIKLARI


İyi niyet ve güzel temenni, hayır dua, hayata bağlılığı artırır. Çok saygın, muhterem , güzel insanlardan nasip oldu bugün. Rabbim yokluklarını göstermesin, saygı, sevgi ve hürmet bütün gönül dostlarına olsun.

Ordu´da siyasi kirliği, ahlaki kirliliği, vicdani kirliliği bir yana bırakıp ta, spor adına kin nefret içinde hareket edenlere buradan sözüm var.

Sizler gerçekten fanatizmi damarlarınızda yaşayansınız. Fakat OrduSpor, OrduSpor F.K problemi içinde eksen kayması olursa, zengin yada Fakir dizisine dönerse kötü olur. Bu takımların biri 3.Ligde,biri yapılan onca yanlışın günahında.

Bülent Şahin demiş ki;"Ordu spor için yürüyelim".. Sevgili başkan hayırdır, niye neden?

Arkadaşım etrafı demir ağlar ile örülmüş bir Ordusporu bu hapisten kurtarmak adına koşan bir adam, diğer yanda Gençler Birliği, Bursa gibi kalıcı olmak adına transfer yapan bir Ordu spor F.K. Bugünde oradaydım, her yerden sporcu akını vardı.İ yi kaliteli ve de uyumlu sporcular olur da..

O yüzden Ordu´daki sporun bugün için tek derdi var, sevgisiz, barıştan uzak gruplaşma. Yanlış vede tehlikeli.

Sporun içini aç ve bak kimler var!

Orada Ordu var, eğitim var, gelecek var, modern ekonomi, refah içinde şehir var, gençliğin geleceği var. Sen bunları göremezsin. Ordu sporun ölüsü para. Ordu sporun derisi para ve o yüzden al benisi çok, aday çok.

Bırakın uzak durun azcık. Kanser olan bir takım var ortada. Doktor lazım, bakıcı lazım, yer lazım. Bu kadar şanslı ili şansızlığın gayya kuyusu içine atayım diye uğraşan üç beş insanın yanlışında olmam. Ben Ordu spor yum. Ama ortada bir takımımız var 3.ligde.

Nedir bu nefret, nedir bu kin..?

Kardeşiz biz, Orduyuz biz...Başka yerdeyiz de ben mi bilmiyorum ha?