Bugün, 4 Haziran 2020 Perşembe

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


BEN ORDUSPORUM


Şimdi bu haldeyim yola bakarım uzun uzun, gözlerim dolar aklıma gelir çok şey hüzünlenirim. Bir yiğit çıksa da alsa gözümden akan yaşları, gün olsa kurutsa akan yaramı. Ben gidersem unutursunuz dedim ,işte olan resim bu!
Uzaktan gören mutlu sanıyordu, ama içimi yediler, iliklerimi kuruttular benim. Uzaktan gören mutlu sanıyordu, bilmiyorlardı gözümden düşeni.
Geceyi size yazdım taraftara, sızımı, acımı, küsen sesini, tenini özledim tribünlerde.
Sen bana koştun yıllarca uykuların haram oldu, her kötü olan anımda sarsıldığımda tutanım oldun. Her iklim bana koştunuz.
Şimdi tadım tuzum yok, yine azda olsa varsınız yanımızda.
İnat etmeden vicdan içindesin yine, kötü günümde olmayanlar çoklar ya iyi günümde sizde onları koymayın yanıma vasiyetim.
Bizim küskünlüğümüz hayata değil, içimiz de 5 para etmeyenlere kardeşim. Onca yıl bunlar için mi olduk biz? Simdi hastayım kötüyüm ya yanımda bir avuç dost.
Tanıdığıma pişman olduklarım var ,mutlu olduğum dostlarımda.
Şimdi huzur bulmak amacım.
Güveneceğim insanlar olsa her şeyi karşıma alacak kadar da Ordusporum, neler yapmazdım onlar için.
Eğer seveceksen öyle sev, kaçma saklanma  .Kırmadıklarım beni kırıyor arkasını dönüyor zavallılar .Ne kadar sahte dost varmış be kardeşim. Dost bu günde olur. Bazı yaraları gecelerde örtemiyorsun, vuranlar oldukça hala.
Eskiyi özlüyorum bu durumda. Gelmeyin üstüme çok ağır oldunuz siz. Kalbim ağrırken bugünlerde güvendiklerim vardı baktım yoklar..
İşte bu dostlar.