Bugün, 16 Temmuz 2020 Perşembe

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


BAŞARILAR


SİNAN BAYRAKTAR

Ordu´nun çocuğu, Orduspor ve Türk futbolunun efsane ismi, güzel yürekli insan bu sezon ekibi ile Siirt İl Özel idare takımının teknik direktörü olarak çalışmak üzere anlaşmıştır.

İlimizde kendi evlatlarımızı ellerimizle itenler olarak, dışarıdaki bu kardeşlerimizin başarılı olmaları için dua edelim. Senin kıymet bilmediğini eli el alem altın suyunda saklıyor.

Kardeşim huzurlu, başarılı sezonunuz olsun. Başarılar.

YENİ ORDUSPOR.

3.Ligde bu sezon bu güzel için mücadele edecek olan Yeni Orduspor ilk yılı için bir çok yetenekli ve önemli oyuncuları kadrosuna kattı.

Önemli sezon. İlk yıl. Çok tedbirli olmalı. Oluyorlar da. Titiz transferler yapıyorlar. Ertan Bakır bu ekibin başında ve bu sezon için Ordu iline Yeni güçlü Ordu Spor için ter akıtıyor.

Bunun saha kısmı oyun kısmı iyi olsa da taraftar kısmı zayıf olursa kötü. O yüzden Ordu insanının bu takımı benimsemesi için idarenin de bir panel yapıp bu konuda Ordu iline Yeni Ordusporun onların takımı olduğunu anlatmalılar.

Başarılar Yeni Orduspor.

ORDUSPOR

Bugün yeni yönetimi ile yaşamanın, nefes almanın peşinde koca efsane. O kadar zor ki bu anlar. Bir zamanların Ordusporu şimdi Perşembede oyuncu seçip, bal liginde oynamanın peşinde.

Zafer hocam bu konuda yoğun mesaide, dün seçmeleri vardı, bugünde yarında olacak, 100 oyuncu içinde beğenilen 3-5 oyuncu, birde kolay değil kimse ucuz parasız gelip oynamaz.

Allah kolaylık versin Orduspor yönetimine ve teknik heyete.. Bu konuda Vali, Büyükşehir Ali Yılmaz ve ekibine bazı destek verecekmiş, tesis, yemek sahayı halletseler.

Bakalım Zafer hocam Ali başkan neyi nerelere kadar taşıyacak. Allah utandırmasın.

MUSTAFA KILIÇ

ASKF başkanı.

Yeni yönetimi. Sporun içinden gelmiş kişiler.

Dallarındaki sorunları bilen insanlar. Tenis-Güreş-ilçeler ve illerdeki spor insanları.

Bu sezon Mustafa başkanın derdi Karşıyaka yada tesisler olsa da insanların yüreği de önemli. Artık Mustafa başkanın ve ekibinin eşit, daha sıcak ve daha dolu dolu bir sezonun yaşaması için çalışacaklarını bilerek başarılar dilerim.