Bugün, 16 Temmuz 2020 Perşembe

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


AŞK FUTBOL GİBİ Mİ?


    Benzer de pozisyon zenginliği de ister. 3 puanlara değil seyir zevkine oynarsa güzel olur. Aşk rakibinin bunaltıcı ataklarında eşinin defans hatasını görüp hemen kademe yapıp eşine destek olmalı, emniyet sübopu benimi hissettirmeli.
    Aşk bilmedik sahalarda zemine takılan eşini teselli etmek için yanında olmanı gerektiren iştir.
    Onu yerden sevgi ile kaldırmaktır.Aşk her maça galibiyet için çıkmak yine golü yiyip önündeki maça bakabilmenin de adı.
    Aşk futbol gibi.Tek fark,futbolda kazanırsın aşk ta kaybedersin. Eğer iyiyim diyorsan kibirli gözü ile bakacaklar sana.
    Sen kazan sıkıcı ol, aşk futbolda devam etsin mantığı çok kötü. Futbol artık aşk değil, endüstri olmuş günümüzde, basit aşktan çıkmış, parasız aşk yok diyenler dolmuş.
    Aslında futbola aşk olduğun yerde durmak değil,her daim o sana kazandırdıkça koşabilmektir.Eğer bunu meslek olarak sevemiyor da oynuyorsan o nasıl senin için iyi olabilir ki?
    Futbol kadın gibi, hakikaten anlamak zor...

    SAYIN VALİ DİYOR Kİ!
    Onların ellerini kıracağız. Kimin mi diyoruz, uyuşturucu satanların tabi ki.
    Yıllarca yazıyorum, son 6 yıldır okul önlerine dadanmış Kızıl derili saçlı şeytanların masum kızları sevgili ayağı ile kandırıp, önce sigara, sonra hap uyuşturucu derken kötü bir sona taşıyan onları Allah göstermesin belkide satanların olduğu bu ilde, eğitimci olarak içimin yangını, stres içindeki bu duruma zaten 2 yıldır ciddi yaklaşan okul önlerini temizleyen sayın valim, bilin ki 1980-90 da bu Ordu´da inanın bu pislikler olmazdı. İçici bir kaç kişi o. Sağolun, geldiğiniz günden beri, yetimdi, garipti insandı Ordu idi derdiniz oldu. Sağolun.