Bugün, 13 Nisan 2021 Salı


Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


BU TAKIMA GÜVENELİM

Kozanspor maçı sonunda teknik heyete onca domdom kurşunu gibi konuşanlar, işkence aleti gibi konuşanlar, beraberlikten mutlu olmuşlar yok mu canım sıkılıyor.


    Kozanspor maçı sonunda teknik heyete onca domdom kurşunu gibi konuşanlar, işkence aleti gibi konuşanlar, beraberlikten mutlu olmuşlar yok mu canım sıkılıyor.
    Onca para harcıyorsun, paran kadar harcama-yan takımla sahanızda iki gol bulup 3,4 yaparız diyorsunuz, ama sonunda cümle kurmak için bekleyenlere bol bol cümle kurma malzemesi veriyorsunuz.
    Aldığımız onca sporcu içinde bu ilin 3 çocuğuna güven bitmiş ise zaten takımında ruhu biz olmaktan öte.
    O değerli başkanın yerinde ben olmak istemem, teknik adamlarında hiç isteyeceğini sanmam.
    Biz 9 puan derken bir puan için fıtık atıp harmandalı mı oynayalım. Hele hele bu kadar insan, iş dünyası destek açıklaması yapmış iken bu sonuç için basın sözcüsü ne diyecek onca bekleyen insanlara?
    Futbol bu demezler, netice bu normal demez-ler, futbolda her şey bize demezler bu ilde beter olsun diyecek onca yürek var. Ben sadece başkana üzülüyorum, bir kaç insana üzülüyorum. Doktorlarıma üzülüyorum, bacıma üzülüyorum, benim için değerli emmi oğluna üzülüyorum.
    Ve ben bu ilde cok iyi bildiğim yerimi bu alemde onlar icin yaratırım dedim olmadı, yine buradan yazıyorum bunları yaşamamak için alt yapı ve tesislerin kimle olacaksa olsun acilen olsun.
    Bugün bu beraberliği teknik adamlara mal edecekler kimler ise yarında sporcuya idareciye mal ederler. Biz bunları, başkanda ikinci başkanda 40 yıl Orduspor’da yaşadık.
    Kurtuluşu ne derseniz, Müslüman’ın imanla, takımlarında alt yapıları ile, 2-0’dan 2-2 oluyorsa istia-reye yatmaya gerek yok. Ama o başkan için bari bu işi sıkı tutun puanlar kaçmasın. Kimsede teknik heyete çamur atmasın. Bu takıma güvenelim.