Bugün, 31 Mayıs 2020 Pazar

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


ORDUSPOR

.


 

Bu takım -9 dan buraya bütün engellere rağmen gelmişse başarının arkasında olan yalnızca olanlar bu gençlere yıllarca emek veren teknik adamlar ile yaptığı hainliğe kötü harekete rağmen Metin hoca ve ekibidir.                 Bu çocuklar anasız babasız kendi ayakları üzerinde durmak için yetimhanede büyüyen çocuklar gibi bırakılmışsa ve bunlara karşı takım yapma sevdasında ne kadar kötü çocuklar varsa halkın parasını harcayan yüzlerce beddua alanlara ve bu çocukların bu mücadelesine kör gözlüğü ile bakanlara inat bu çocuklar bu eksiyi artı yapmışsa ve şöyle demişse; Biz bu Ordu´nun en büyüğüyüz, hala anlamayan varsa ayağa kalksın önünü iliklesin ve bizlere alkışı yollasın sussun saygı duysun.? İşte bugün o gün bu arkasını dönmüşler bu çocuklara kocaman özür borcunuz var. Hak etmeyen oyuncu diye para verilenlerin önünde pirzola bunlarda kuru ekmek, o yüzden bu takımın formasını giyen onunla isim yapanlar bu çocuklar sizden para değil özür bekliyor. Bu çocuklara emek veren yetiştirenlere de teknik adam deniyor. Ali-Turgut-Muzaffer-Mustafa- Hüsnü-Hüseyin- Hasan, Yalçın yazılıyor ama bunlar teknik adam diye yazılıyor. Bundan sonra susun ve saygılı olun... Teşekkürler gençler adamsınız.

 

AKYAZSPOR TAKIMI OYUNCULARINA

Beni takip eden bu kulüpte oynayan "2003-2004" dogumlu oyuncu kardeşlerimiz, evlatlarımızın idmanları öğrenip idmanlara gelmesi, bir eğitimci olarak onlar için önemli olan okulların ve gelecek başarının ne anlama geldiğini bilen olarak onların eğitim öncelikli olmak şartı ile bu kulüpteki idmanlarına en az 2 kez gelebilme imkanını bulmalarını rica ediyor ve başarılarının daim olmasını diliyorum.

Gerek Adem Aksoy hocam gerekse 30 yılını Orduspor alt yapısına veren olarak burada çok özel güzel işler yapacagımızı gördüm. Hepsi yetenekli gençler. Çocuklar idmanları arkadaşlarınıza sorun ve gelin biz ordayız.