Bugün, 31 Mayıs 2020 Pazar

Yazarın Diğer Yazıları


Mustafa KÖKSAL


80 ÖNCESİ YAŞADIK


                Bu sağdan, soldan sonra birinin ülkem içinden yapmaya çalıştığı mezhep çatışmasını ülkücüler ve solcular yaşadı. Binlerce arkadaşlarını kaybetti. 20 yaşında delikanlılar bazı pislikler yüzünden yok edildi. Şimdi başka şeytanlar, kirli pislikler kalkmış kısa akılları ile, olmayan beyinleri ile bu ülkede adam vurulunca, katliam yapılınca sandılar ki mezhep kavgası olacak. Kürt -Türk savaşı olacak, Ermeni rum vurulacak...

                Bu neyin kafası?

                Kaçıncı yıldayız şerefsiz..? Biz o filmi 1980 öncesi yaşadık. Beyinsizlerin o günlerde korkutan evlerinden çıkamadıkları günlerde biz vatan nöbetindeydik angutlar. Biz onları yaşar iken tuvalete gitmeye korkanların olduğu yerde, şimdi korku imparatorlugunu kurmak isteyen üstü başı ütüsüz yaratık, durun önce üstünüzdekilere bakın, perişanlığınıza, oturduğunuz yerin içinde cüce leştiğinize.

                Sizler bu ülkenin ve kuruluşunun ve büyüklüğünün hiç bir yerinde olamayacak kadar ufaksınız. Kürt-Çerkez-Laz kardeşimiz, Alevi canımız. Bizi kardeş kavgasına itecek sokak köpekleri, durun bu aklınızla ancak soytarı olursunuz. Türke vur, islam´a vur, aslına vur, değerlerine vurmakla adammı olduğunu sanıyorsun sokak köpeği. Bu ülke o günleri geçti.

                Biz kardeşiz. Sokakta kavga sokakta ölüm olmayacak. Mezhepcilik asla. İnanmış, inanmamış asla. Bu ülkenin adı Türkiye. Kurucusu, başımızda duranlar, her bireyin aklının erdiği kadar sevdiği yer ülkem, vatanım, aşkım. Biz yaşadık ,can verdik, şehit verdik, ülke vermedik. Bundan sonra havlayan ancak sokak köpeği ki onların sonu yakın ülkenin topragına değil derin deniz diplerine atılacak leşleri.

 

Kutla"MA" ha"""

                Diyen rezil, utanmaz şarlatan bu canlara sevinen şerefi beş para etmeyen mahluk, utanmaz rezil, ölünün üzerinden konuşan yapan münafık, sen Müslüman değil Ermeni çete, İŞİD şerefsizi, ahlaksız hiç bir kıymeti olmayan adamsın. Burada senin çocuğunda olabilir, burada komşununda şarlatan. Kutla"MA"" ha diye, hayvandan bozma insan müsvettesi, sen ölen askere de sevinen, polisimize de fıdık atan pisliğin tekisin. Sen utanmanın ne olduğunu bilmeyen, namazı selfi, hacı selfi, abdesti selfi cenazeyi selfi, meyhaneyi selfi, manitayı selfi, aşkı selfi, sevgiyi bile selfi yapacak kadar düşük profilli yaratılmış bir insan kanından beslenen aşağılık insansın.

                Bu ölenlerin bir kaçı yada çogunlukta da,inancı olmayan olabilir, ataiste , küfürbazda, alkolikte, hırsızda ,arsızda olabilir...Peki kimsin sen , bir sahte inanmış süsü veren kafir, bunun o halinden şimdi çok daha derinlerde pisliksin.

                Sen, sokak ortasında öldürülen kadına üzülmezsin, çocuğa taciz eden, 12 yaşında kız ve oğlanın ırzına geçene susarsın, kadına tekme atana, rezil adam göz yumarsın, buna sevindin he mi?

                Kitapsız musafsız zavallı, sen cennete gidersin şimdi sadırlı Münafık...

                Sen TV´de kadınları evlendirme adı altında köle gibi satan yayınlara saldırma, otur izle, konuşma, isyan etme, sen giyim numarası ile çırılçıplak kızlarımızı teşhir eden dönmelere dil uzat namussuz, önce insan ol.

                Müslüman ol. Müslüman Allah´ın kuluna beddua etmez, dua eder. Sen nasıl bir kafirsin ki, insanın ne olduğunu Allah bilir ama sen bu an itibari ile kafirsin, çok büyük şarlatansın, münafık ve günahkarsın, insan değilsin.

                Gişelerde yılbaşı bileti bırakmayan, 50 bin lira hibe var dendiğinde öncelikli olarak hibe parası alacaksın diye ihtiyacı olanın hakkını yiyen utanmaz, şimdi oh olsun diyor ve 39 insanın kanını içiyorsun, gülüyorsun öyle mi?

                Zavallısın, düşüksün kötüsün... "PK-İŞİD-terörün her türlüsündeki o katillerin" yüreği azda olsa var, senin yok. Sen günahın en derininde cehennemin bile kabul etmeyeceği şeytansın.

                Kutla"MA" ha...Kutladı, bir kişi 39 insanı vurdu, nerede emniyet, istihbarat?      Bu gece önlem alınmayan  bir polisin ölümünü göze alan fetocu kahbelerin içeride eğlenenlerin cezasını veren kimse, bu sevinen mutlu olan gazetenin sesin insanların dostudur.

                Bu Ülkede çok güzellikler yok olduda, insanlık ayakta idi, onunda içine ettikya, bravo bize!