ASILI HALDE BULUNDU

Edinilen bilgiye göre,  İlçenin Hamidiye Mahallesi Çakmakçı Sokak 5 katlı bir binanın ikinci katında oturan Ö. B. (35) kendini iple asarak intihar etti.

    Edinilen bilgiye göre,  Ünye ilçesinin Hamidiye Mahallesi Çakmakçı Sokak 5 katlı bir binanın ikinci katında oturan Ö. B. (35) kendini iple asarak intihar etti.
    Sabah kendisinden haber alamayan arkadaşları Ö. B ulaşamayınca babasına ve Ordu Büyükşehir Belediye İtfaiye Daire Başkanlığı Ünye İtfaiye Gurup Amirliği ekiplerini ihbarda bulundu.
    İtfaiye aracının merdiveni ile eve balkondan eve giren itfaiye ekipleri Bulat’ın iple asılı halde buldu.
    Bunun üzerine olay yerine sevk edilen ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve 112 Acil ekipleri genç adamın yaşamını yitirdiğini tespit etti.
    Bulat’ın cansız bedeni Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Ünye Devlet Hastanesine kaldırıldı.
    Genç adamın evli ve iki çocuk babası olduğu, eşinin çocukları ile birlikte Giresun’daki ailesinin yanında olduğu öğrenildi.
    Diğer taraftan komşuları Bulat’ın, sessiz sakin bir kişiliği sahip olduğunu, ailevi hiçbir sıkıntısının olmadığını, çok neşeli ve keyifli bir aile yapısı olduğunu ifade etti.
    Çevre komşuları ve arkadaşları arasında sevilen Bulat’ın vefatı tüm sevenlerini yasa boğdu.
    Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.