‘´ GERÇEK NEYSE ONUN PEŞİNDEYİZ´´
Altınordu ilçesinde faaliyet gösteren ve istihdama katkı sağlayan işletmeleri ziyaret eden Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, “projelerimizi uygularken milli üretimi destekleyeceğiz. Yerli üretimi destekleyerek aynı zamanda istihdamı da sağlayacağız” dedi.
Tarih: 15.3.2019 10:00:10/ 55okunma / 0yorum

Seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Eski İçişleri Bakanı ve Saadet Partisi (SP) Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, Altınordu´da vatandaşlarla buluştu.

Şahin:´´ Altınordu ilçemizde faaliyet gösteren ve istihdama katkı sağlayan işletmemiz, Şenocak Fındık Fabrikasını ziyaret ederek, ilimizin ekonomisi ve yaklaşan yerel seçimler üzerine istişarelerde bulunduk. Gösterdikleri nezaket ve samimi ilgilerine teşekkür ederim´´ dedi.

Şahin: ‘´Altınordu ilçemizde faaliyet gösteren ve istihdama katkı sağlayan işletmemiz, Konut İnşaat´ı ziyaret ederek, ilimizin ekonomisi ve yaklaşan yerel seçimler üzerine istişarelerde bulunduk. Gösterdikleri nezaket ve samimi ilgilerine teşekkür ederim. Ordu Kia Yetkili Servisini ziyaret ettik. Gösterdikleri nezaket ve samimi ilgilerine teşekkür ederim´´ dedi.

Şahin, “Yeni dönemde savurganlığı önleyerek, ranta ve yolsuzluğa geçit vermeyerek sağlayacağımız tasarruflarla İlküvez´den Mesudiye´nin Üçyolu´na, Kabadüz´den Salman´a tüm bu coğrafyada yeni yollar, yeni köprüler inşa edeceğiz. 3 yıl sonra, 5 yıl sonra çok değişmiş bir Çaybaşı ve Ordu fotoğrafıyla hem hemşerilerimiz hem de Ordu´yu ziyaret edecek olan yerli ve yabancı misafirlerimiz inşallah karşılaşacaktır.” dedi.

Şahin:´´ Biz diyoruz ki; gerçek neyse biz onun peşindeyiz. Ne söylüyorsak o, ne olduysak onu söylüyoruz. Ya göründüğümüz gibi olmak ya da olduğumuz gibi görünmek gerekir diyoruz. Biz diyoruz ki; hukuk, yatırım, iş, aş, barış. Toplumu ve şehirleri A veya B, siyah veya beyaz, kırmızı veya beyaz diye ayırmak bu memlekete yapılacak büyük bir yanlışlık olur. Siyasi hırs ve ihtiraslarla, şu parti veya bu parti, şu ilçe veya bu ilçe, şu bölge veya bu bölge diyerek milleti kategorize etmek, sınıflandırmak, yanlıştır diyoruz. Dün de böyle dedik, bugün de böyle diyoruz. El ele kardeşiz diye diye bugünlere geldik, siyasetimizi böyle yaptık. Doğrusunun bu olduğuna inanıyorum´´ diye konuştu.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: GERÇEK NEYSE ONUN PEŞİNDEYİZ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Gençler sordu Şahin cevapladı
Gençler sordu Şahin cevapladı
SP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı İdris Naim Şahin, “Denizden yolcu taşımayla ilgili Büyükşehir olarak projemiz var. Vatandaşlarımızın ulaşım ağını geliştirmek amacıyla deniz otobüsü tabir edilen araçlardan bir veya mümkünse iki taneyi yaptırıp hizmete almayı düşünüyoruz” dedi.
Çalışan annelere müjde
Çalışan annelere müjde
AK Parti´nin Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören 6 mahallede sürdürdüğü seçim çalışmaları esnasında önemli mesajlar verdi.
Kimseyi kandırmadık
Kimseyi kandırmadık
Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, "Ya göründüğümüz gibi olduk ya da olduğumuz gibi göründük. Siyaset için kimseyi kandırmadık" dedi.
ÖRNEK ALINAN ŞEHİR OLACAĞIZ
ÖRNEK ALINAN ŞEHİR OLACAĞIZ
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, Durugöl Recep Kara Spor Salonunda düzenlenen programla projelerini tanıttı
 Ordu´da yeni bir sayfa açıyoruz
Ordu´da yeni bir sayfa açıyoruz
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Ordu´da yeni bir sayfa açıyoruz; 20´de 20 yaparak.
HALK KART  UYGULAMASI BAŞLATILACAK
HALK KART UYGULAMASI BAŞLATILACAK
CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz, " evin kadınının adına düzenlenecek HALKKART uygulaması başlatılacak´´ dedi.
Gündoğdu Ziyaretlerini Sürdürdü
Gündoğdu Ziyaretlerini Sürdürdü
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu her gün farklı bir ilçeyi ziyaret ediyor.
‘´Büyük Ordu´dan Yanayız´´
‘´Büyük Ordu´dan Yanayız´´
Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin seçim çalışmalarını sürdürüyor.
‘´Ordu´yu Denizle Barıştıracağız´´
‘´Ordu´yu Denizle Barıştıracağız´´
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hilmi Güler, turizme yönelik çok önemli projelerinin olduğunu belirterek, "Ordu´yu denizle barıştıracağız" dedi.
TÖREN SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI
TÖREN SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI
AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören seçim ziyaretlerinde sağlık çalışanlarını unutmadı.
Gece saatlerinde mahalle ziyareti
Gece saatlerinde mahalle ziyareti
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ziyaretlerini gece de sürdürüyor.
DSP´den ziyaret
DSP´den ziyaret
Demokratik Sol Parti (DSP) belediye başkan adaylarından Ordu Vizyon´a ziyaret.
YILMAZ TIP  BAYRAMINI KUTLADI
YILMAZ TIP BAYRAMINI KUTLADI
Altınordu´yu karış karış gezen CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz bu gününü sağlık sektöründeki kurum ve kuruluşların ziyaretlerine ayırdı.
“Bu seçim bir beka meselesidir”
“Bu seçim bir beka meselesidir”
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “birileri bu seçimlerin beka ile ne alakası var diyor. Anlatıyoruz ama dinlemiyorlar. Anlatıyoruz ama kulakları sağır. Anlatıyoruz ama vicdanları kararmış. Birileri anlamak istemese bile bu seçim gerçekten bir beka meselesidir” dedi.
“Hizmette adil olacağız”
“Hizmette adil olacağız”
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “her mahalleye ayrı ayrı adil bir şekilde hizmet götüreceğiz, hiç endişeniz olmasın. Yeni dönem belediyeciliğin çağ atladığı bir dönem olacak. Biz normal belediyeciliği artık aştık. Bundan sonra evlerinizde elektrik, su, enerji sorun olmayacak” dedi.
Sessizliğini bozdu
Sessizliğini bozdu
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden 6 ay önce istifa eden Enver Yılmaz sessizliğini bozdu
Enginyurt´tan şok açıklama
Enginyurt´tan şok açıklama
Zaman zaman AK Parti´ye yönelik açıklamaları ile gündeme gelen ve bu nedenle Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından uyarıldığı iddia edilen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, yine çok konuşulacak bir açıklama yaptı.
ANKET SONUÇLARI AÇIKLANDI
ANKET SONUÇLARI AÇIKLANDI
Araştırma şirketi MAK, 31 Mart mahalli idareler seçimine yönelik yaptığı seçim araştırması sonuçlarını açıkladı.
anasayfa1