Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
OSKİ´DEN KAN DESTEĞİ
OSKİ´DEN KAN DESTEĞİ
Sahada sürdürdüğü yoğun çalışmaların yanında sosyal sorumluluk projelerini de aksatmadan yerine getiren Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), Afrinde yürütülmekte olan Zeytin Dalı Harekâtında kan stokuna destek vermek amacıyla kan bağışı kampanyasına katıldı.
Mehmetçiğe destek mesajı
Mehmetçiğe destek mesajı
Altınordu Belediyesi ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Ordu Şubesi´nin ortaklaşa düzenlediği basın toplantısı ile Afrin´de görev yapan Mehmetçiğe destek mesajı verildi.
Kan Bağış Kampanyasına Davet!
Kan Bağış Kampanyasına Davet!
Ordu Din Görevlileri Dernek Başkanı Ahmet Gündoğdu Türk Silahlı Kuvvetleri için başlattıkları Kan Bağış Kampanyası ile ilgili bir açıklama yaptı. Kahraman ordumuz için ‘Ordudan Ordumuza Kanım Feda Olsun´ sloganı ile yola çıktıklarını belirtti.
Erten´den Anlamlı Ziyaret
Erten´den Anlamlı Ziyaret
Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, görevi başında iken Kuzey Irak - Avaşin/Basyan Kırsalında Bölücü Terör Örgütü ile girilen silahlı çatışma sonucu 16.11.2017 tarihinde Şehit olan P.Söz.Er Sefa Kabakkaya´nın ailesine ziyarette bulundu.
Afrin şehidi toprağa verildi
Afrin şehidi toprağa verildi
Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında Suriye´nin Afrin bölgesinde görev icra ederken şehit olan Tank. Uzm. Çvş. Ufuk Aktağ, dün Giresun´da toprağa verildi.
İsmi bombanın üzerine yazıldı
İsmi bombanın üzerine yazıldı
Şırnak´ın Cizre İlçesi´nde Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü´ne PKK´lı teröristlerce bomba yüklü kamyonla düzenlenen intihar saldırısında şehit olan polis Harun Maytalman´ın adı, Türk Silahlı Kuvvetleri´nin, Afrin´deki terör örgütlerine yönelik düzenlediği ´Zeytin Dalı Harekâtı´nda kullanılacak bir bombanın üzerine yazıldı.
ODÜ´den tam destek
ODÜ´den tam destek
Ordu Üniversitesi Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin´e düzünlediği “Zeytin Dalı Harekatına” tam destek verdi.
“SİZLERE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR”
“SİZLERE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR”
Vali Seddar Yavuz, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğüne giderek, kurum çalışmaları ve faaliyetleri hakkında İl Müdürü Osman Işık´tan bilgi aldı.
‘´Kınıyoruz´´
‘´Kınıyoruz´´
Ordu Tabipler Odası Başkanı Doç. Dr. Özgür Enginyurt: ‘´ Mensubu olduğumuz Türk Tabipler Birliğini Ordu Tabipler Odası olarak kınıyoruz´´ dedi.
‘´Zorunlu Hale Geldi´´
‘´Zorunlu Hale Geldi´´
Ordu Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ziver Kahraman “Zeytin Dalı Hareketi” nı destekliyoruz dedi. Kahraman şunları kaydetti.
KAR FESTİVALİ İPTAL EDİLDİ
KAR FESTİVALİ İPTAL EDİLDİ
Sadece Türkiye´ye değil coğrafyamıza yöneltilen tehditler sonrasında devletimizin var gücüyle terör örgütlerine yönelik sınır ötesinde gerçekleştirdiği temizlik operasyonunun geniş çaplı devam etmesi nedeniyle Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından daha önceden planlanan ve 27-28 Ocak 2018 tarihlerinde yapılacağı açıklanan 13. Çambaşı Kar Festivali iptal edildi.
OTSO´DAN ZEYTİN DALI HAREKATINA DESTEK
OTSO´DAN ZEYTİN DALI HAREKATINA DESTEK
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin, Türkiye Cumhuriyetinin bölgede huzur ve güvenliğin sağlanması açısından başlatılan Zeytin Dalı Harekatının terör örgütlerine ve dış destekçilerine gereken mesajı vereceğini kaydetti.
‘´Milletimizin Yanındayız´´
‘´Milletimizin Yanındayız´´
CHP Altınordu İlçe Başkanı Bülent Akpınar: ‘´Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Afrinde gerçekleştirmiş olduğu zeytin dalı operasyonunun başarıya ulaşacağına inancımız tamdır.´´ dedi.
‘´ZULÜMLE ABAD OLUNAMAYACAĞINI ÖĞRENECEKLER´´
‘´ZULÜMLE ABAD OLUNAMAYACAĞINI ÖĞRENECEKLER´´
AK Parti Ordu İl Başkanı Av.Uğur Çelenk, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Cumhurbaşkanı Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan´ın emri ile dün saat: 17.00´den itibaren Afrin´e “Zeytin Dalı” adı ile Barışçıl bir hareket başlattığını belirterek , ‘´Başkomutanımız partimizin Kütahya İl Kongresinde "Türk milleti inancı ve onun sembolleri olarak gördüğü ezanı, bayrağı, vatanı, devleti uğruna canını feda etmekte hiçbir zaman tereddüt göstermemiştir.
Ordu´ya çifte acı!
Ordu´ya çifte acı!
Eskişehir´den eğitim amaçlı kalkan CASA tipi askeri eğitim uçağı Isparta Yalvaç´ta düştü. Uçaktaki 2´si Ordulu 3 asker şehit oldu.
Özel Güvenliklere Eğitim!
Özel Güvenliklere Eğitim!
Büyük bir sektör halini alan Özel Güvenlik Hizmetleri ile ilgili istatistiklerde;
Erten´den Anlamlı Ziyaret
Erten´den Anlamlı Ziyaret
Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, görevi başında iken Hakkâri´de, Bölücü Terör Örgütü ile girilen silahlı çatışma sonucu 30.07.1997 tarihinde Şehit olan P. Uzm. Çvş. Oral Marangoz ve ailesine, Şırnak Cizre´de mevziye giderken nehire düşme sonucu 17.05.1991 tarihinde Şehit olan J.Er. Cemil Çakar´ın ailesine ziyarette bulundu.
Görevden Alındı
Görevden Alındı
Ordulu Belediye Başkanı görevinden uzaklaştırıldı. İçişleri Bakanlığı İstanbul Beşiktaş´ın CHP´li Belediye Başkanı Murat Hazinedar´ı görevden aldı.
1 2 3 4 5 6 »

anasayfa1
Bugün
19 °C
Pazar
18 °C
Pazartesi
21 °C