Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Görev Değişikliği İstedi
Görev Değişikliği İstedi
Ordu´nun Aybastı İlçesi Perşembe Yaylası güreş şenliklerinde protokol tribününde Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Enver Yılmaz ile arbede yaşayan Emniyet Müdürü Suat Çelik, İçişleri Bakanlığı´na başvurarak Emniyet Genel Müdürlüğü emrinde görevlendirilmesini talep etti.
Şikayetçi oldu
Şikayetçi oldu
Ordu İl Emniyet Müdürü Suat Çelik, Aybastı İlçesi Perşembe Yayla Şenlikleri´nde protokol tribününde meydana gelen arbedenin ardından, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı´na başvurarak şikayetçi oldu.
Torun da ordaydı
Torun da ordaydı
Perşembe Yayalsı´nda düzenlenen tarihi yağlı güreşler sırasında tribünde yaşananlarla ilgili CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun´da o sırada gördüklerini anlattı.
Veda etti
Veda etti
Manisa Cumhuriyet Başsavcılığı´na atanan Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, onuruna verilen yemekle veda etti.
‘´HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE”
‘´HEDEF BÜYÜK TÜRKİYE”
Türkiye´nin sivil toplumunu temsil eden; Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi Türkiye kanadı olan Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN), HAK- İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (Türkiye KAMU-SEN), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) olarak 15 Temmuz Darbe Girişimini kınadı.
 “15 TEMMUZ BİR İŞGAL GİRİŞİMİYDİ”
“15 TEMMUZ BİR İŞGAL GİRİŞİMİYDİ”
AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, 15 Temmuz´un İstiklal savaşından bu yana Türkiye´nin karşılaştığı en büyük tehlike olduğunu belirterek, "Bu alçak saldırı, darbenin ötesinde bir işgal girişimidir" dedi.
‘´Artık kabak tadı verdi´´
‘´Artık kabak tadı verdi´´
Eğitim-İş Ordu Şube Başkanı Hikmet Pala:´´ Müdür atamaları kabak tadı vermiştir´´ dedi.
Tatar,  toprağa verildi
Tatar, toprağa verildi
Ulubey Kıranyağmur Mahallesi´nde sınır yüzünden çıkan tartışmada komşusu tarafından vurulan Fatih Tatar son yolculuğa uğurlandı.
Yol kavgası kanlı bitti
Yol kavgası kanlı bitti
Çaybaşı Köklük mahallesinde yol sorunu nedeniyle komşular arasında çıkan tartışma silahlı çatışmaya döndü.
‘´AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN´´
‘´AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN´´
Mayıs Ayı Büyükşehir Belediye Meclisi Parti Grubu toplantısı İl Başkanı Av.Uğur Çelenk Başkanlığında İl Binasında yapıldı. Toplantıya , Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Yerel Yönetimler Başkanı Ergun Çakmak, Grup başkan Vekili Salih Çelebi, Grup Sekreteri Süleyman Günal ile İlçe Belediye Başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri katıldı.
ORDU AGD´DEN İDLİB AÇIKLAMASI
ORDU AGD´DEN İDLİB AÇIKLAMASI
Ordu Anadolu Gençlik Derneği (AGD), tüm Müslümanlar için tek çıkar yolun Siyonizm´e ve oyunlarına karşı birlik olmak olduğunu belirtti.
‘´Ayağımızdaki Prangalardan Kurtuluyoruz"
‘´Ayağımızdaki Prangalardan Kurtuluyoruz"
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş,16 Nisan´da Türkiye´nin yeni bir döneme başlayacağını vurgulayarak, "Çatlasalar da, patlasalar da içeriden dışarıdan hayır cephesi ne kadar çalışırsa çalışsın inşallah bundan sonra Türkiye yeni bir sistemle tanışıyor.
Trabzonspor yönetiminde Orduspor kavgası
Trabzonspor yönetiminde Orduspor kavgası
Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Nevzat Aydın´ın Orduspor için yaptığı paylaşıma cevabı örnek bir tavırla yine Bordo-Mavili kulübün Başkan yardımcısı Gökhan Saral verdi.
‘´Artık siyasi istikrarsızlık  olmayacak´´
‘´Artık siyasi istikrarsızlık olmayacak´´
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "80 milyonluk Türkiye´yi, 17 aylık hükümetlerle yönetebilir misiniz? Artık siyasi istikrarsızlık olmayacak. Artık 25 günlük, 17 aylık hükümetler olmayacak." dedi.
Yenikapı ruhu referandum kurbanı
Yenikapı ruhu referandum kurbanı
Onur Şahin, anayasa referandum sürecine ilişkin görüşlerini dile getirdi.
‘´Yeni bir dönüm noktası olacak´´
‘´Yeni bir dönüm noktası olacak´´
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde ‘16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi´ seçimi kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde yeni sistemin bu memleketin istikbali için ve bilhassa istikrarı için bir fırsat olduğuna inandıklarını söyledi.
‘´TÜRKİYE´YE İVME KAZANDIRACAK”
‘´TÜRKİYE´YE İVME KAZANDIRACAK”
6 Nisan´da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ile ilgili referandum hazırlıkları çerçevesinde Ak Parti Ünye İlçe yönetimi bir araya geldi.
 YILMAZ´DAN CHP´YE ZİYARET
YILMAZ´DAN CHP´YE ZİYARET
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, CHP Ordu İl Başkanlığını ziyaret etti.
1 2 3 4 »

anasayfa1
Bugün
19 °C
Pazar
18 °C
Pazartesi
21 °C