Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
‘´DESTEĞİMİZ SÜRECEK”
‘´DESTEĞİMİZ SÜRECEK”
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Kazanarak bitirdi
Kazanarak bitirdi
Altınordu Belediyespor 2018-2019 sezonu öncesi çıktığı son hazırlık müsabakasında 1926 Buluncakspor´u Hasan Acar´ın attığı gol ile 1-0 mağlup etti.
KARADENİZ´DE İLK
KARADENİZ´DE İLK
Hayata geçirdiği birçok proje ile Ordu´yu Karadeniz´in parlayan yıldızı haline getiren Ordu Büyükşehir Belediyesi değişim ve dönüşüm projelerine devam ediyor. Belediyecilik alanındaki iyi uygulama örneklerini vatandaşların hizmetine sunan Büyükşehir Belediyesi, Dikey Bahçe Projesi ile kentin güzelliğine güzellik katacak.
Kahvaltıda buluştular
Kahvaltıda buluştular
Her fırsatta esnafları ziyaret ederek, hal ve hatırlarını soran Vali Seddar Yavuz, sebze ve meyve hali esnafıyla bir araya geldi.
Elektrik kesintisi uyarısı
Elektrik kesintisi uyarısı
Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), Ordu´nun ilçelerinde planlı elektrik kesintisi uygulanacağı uyarısında bulundu.
Anne adaylarına eğitim!
Anne adaylarına eğitim!
Altınordu İlçe Sağlık Müdürlüğünce 2014 yılından itibaren hizmet vermekte olan ‘Altınordu Gebe Bilgilendirme Sınıfı Eğitim Programında´ Uygulamalı Bebek Masajı Eğitimleri de verilmeye başlandı.
Esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
Esnaf ziyaretlerini sürdürüyor
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
BAL´a alışmamız lazım
BAL´a alışmamız lazım
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bu haftasonu başlayacak olan Bölgesel Amatör Lig (BAL) öncesi Altınordu Belediyespor hakkında Ordu Vizyon´dan Mustafa Kemal Poyraz´a konuştu
 Hazırlıklar Tamamlandı
Hazırlıklar Tamamlandı
rdu İl Millî Eğitim Müdür Vekili Serdar Yurdabakan ile Şube Müdürü Ercan Zengin, Altınordu´da bulunan okulları ziyaret ederek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yönelik yapılan hazırlıkları ve çalışmaları yerinde inceledi.
Yavuz´dan anlamlı ziyaret
Yavuz´dan anlamlı ziyaret
Vali Seddar Yavuz eşi Selda Yavuz ile birlikte kanser hastası İsmet Güler´i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Okul Aile Birliği Toplandı
Okul Aile Birliği Toplandı
Vali Seddar Yavuz, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına sorunsuz bir şekilde başlamak amacıyla Okul Aile Birliği Başkanları ile istişare toplantısı yaptı.
“ÇEVREMİZİN  KORUNMASINA KATKI SUNUYORUZ”
“ÇEVREMİZİN KORUNMASINA KATKI SUNUYORUZ”
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, doğanın korunması amacıyla başlatılan Atık Yağ Toplama projesinin yaygınlaştığını belirterek 2018 yılı içerisinde toplam 43 bin 200 litre atık yağ toplandığını söyledi.
İÇME SUYU HATLARI YENİLENİYOR
İÇME SUYU HATLARI YENİLENİYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), Altınordu İlçesi Alınca Mahallesinde içme suyu hattı çalışmalarına başladı.
Ordu´ya 149 Doktor Atandı
Ordu´ya 149 Doktor Atandı
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Sağlık Bakanlığı tarafından Ordu´ya 149 doktor atandığını açıkladı. Gündoğdu “Hemşehrilerimizin sağlık alanındaki ihtiyaçlarının daha etkin ve hızlı karşılanması için yapılan 149 doktor ataması hayırlı olsun. Atanan doktorların 6´sı uzman, 143´ü ise pratisyen hekimler” dedi.
Ordu´yu marka yapacak
Ordu´yu marka yapacak
Ordu Valiliği´nin yetkili temsilcisi olduğu ve Ordu Arıcılık Araştırma Enstitüsü tarafından yürütülen “Arım Balım Peteğim” projesi kapsamında yapılan ve içerisinde bal paketleme, bal analizinin yapıldığı laboratuvarların yer aldığı ‘Ortak Kullanım Tesisi´ düzenlenen törenle hizmete açıldı.
 Denetimler Sürüyor
Denetimler Sürüyor
Ordu İl Millî Eğitim Müdür Vekili Serdar Yurdabakan, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yönelik yapılan hazırlıkları ve varsa eksiklikleri incelemeye ve denetlemeye devam ediyor.
‘´Verdiğimiz Sözü Yerine Getiriyoruz´´
‘´Verdiğimiz Sözü Yerine Getiriyoruz´´
Altınordu Belediyesi şehrin nefes almasına olanak sağlayan park ve yeşil alanlar inşa etmeye özen gösteriyor.
“ORDU GÜZEL OLDU”
“ORDU GÜZEL OLDU”
Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu Köprübaşı Meydanı´nda “Kültür ve Sanat Festivali” düzenlendi.
1 2 3 4 5 6 7 »
anasayfa1
Bugün
18 °C
Pazar
17 °C
Pazartesi
15 °C